"D" OB és Klubközi Táncverseny
További hírekHarmincegyszer kerültek döntőbe párosaink, tizenháromszor állhattak dobogóra, ötször pedig a légfeleső fokára!
Gratulálunk mindenkinek!
Junior I E Standard:
Szőcs Márton - Villányi Kata 3. hely
Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca 4. hely
Gál Barnabás - Pintér Dóra Rebeka 5. hely
Schmidt Marcell - Barancsi Nóra 8. hely
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 9-10. hely
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 11-12.hely
Szojkó Gábor Guidó - Kiss Tamara 14. hely
Junior I E Latin:
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 5. hely
Gál Barnabás - Pintér Dóra Rebeka 6. hely
Dul Dominik András - Pallagi Zsófia 10-11. hely
Szőcs Márton - Villányi Kata 10-11 hely
Schmidt Marcell - Barancsi Nóra 12 hely
Szojkó Gábor Guidó - Kiss Tamara 13 hely
Junior I C Standard:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 1 hely
Junior I C Latin:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 5 hely
Szegfű Balázs - Német Ena 6 hely
Junior II E Standard:
Szőcs Márton - Villányi Kata 2 hely
Gál Barnabás - Pintér Dóra Rebeka 5 hely
Schmidt Marcell - Barancsi Nóra 8 hely
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 9 hely
Junior II E Latin:
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 5 hely
Gál Barnabás - Pintér Dóra Rebeka 7 hely
Schmidt Marcell - Barancsi Nóra 8 hely
Junior II C Standard:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 2 hely
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 4 hely
Fehér Dominik - Fehér Violett 6 hely
Póli Kristóf - Szabó Laura 7 hely
Junior II C Latin:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 9 hely
Fehér Dominik - Fehér Violett 11-12 hely
Póli Kristóf - Szabó Laura 14 hely
Junior II B Standard:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 2. hely
Junior II B Latin:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 5 hely
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 6. hely
Ifjúsági C Standard:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 3 hely
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 4 hely
Ifjúsági B Standard:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 1 hely
Ifjúsági B Latin:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 12 hely
Felnőtt E Standard:
Takács Gábor Árpád - Sebők Luca 1 hely
Király György Keve - Fülöp Csilla 2 hely
Felnőtt E Latin:
Király György Keve - Fülöp Csilla 4. hely
Ifjúsági C Standard:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 3 hely
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 4 hely
Ifjúsági B Standard:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 1 hely
Ifjúsági B Latin:
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 7-8 hely
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 12. hely
Felnőtt E Standard:
Takács Gábor Árpád - Sebők Luca 1 hely
Király György Keve - Fülöp Csilla 2 hely
Felnőtt E Latin:
Király György Keve - Fülöp Csilla 4 hely
OB Gyermek II D Standard:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 2 hely
OB Gyermek II D Latin:
Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca 4 hely
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 5 hely
OB Junior I D Standard:
Sovány Zsombor - Dömény Lili 8-9 hely
Szegfű Balázs - Német Ena 8-9 hely
OB Junior I D Latin:
Sovány Zsombor - Dömény Lili 8 hely
Froner Bendegúz - Lábodi Laura 11 hely
Froner Dominik - Vastag Hanga Anna 15 hely
OB Felnőtt D Latin:
Takács Gábor Árpád - Sebők Luca 8 hely