Újabb Országos Bajnoki cím a IV. Duna Kupa Klubközi és Ifjúsági D, C, B, A Országos Bajnokságon

További hírek

Újabb Országos Bajnoki címet és rengeteg érmet szereztek versenyzőink

Az egyesületünk által 2013. október 19-én Mohácson rendezett IV. Duna Kupa táncverseny idén az Ifjúsági országos bajnokságnak is otthont adott a klubközi versenyek mellett. Számos érmet szereztek párosaink, valamint egy országos bajnoki címmel is gazdagabbak lettünk, melyet Börzöli Dávid - Hirt Szofi érdemelt ki Ifjúsági D Standard kategóriában.

A verseny eredményei megtalálhatók http://xek.hu/m131019/INDEX.HTM oldalon.

A döntős párosaink listálya lentebb olvasható.

 

(a dobogó legfelső fokán Börzöli Dávid - Hirt Szofi)

 

 

Döntős párosaink:

 

Ifjúsági C Latin Országos Bajnokság:
Kaszás Levente - Regán Liliána     5. helyezés

 

Ifjúsági C Standard Országos Bajnokság:
Kaszás Levente - Regán Liliána     2. helyezés
Szajduk Szabolcs - Varjú Kata     3. helyezés
Mihályi Dávid - Hang Fatime     4. helyezés

 

Ifjúsági D Latin Országos Bajnokság:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi    2. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin     3. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge     5. helyezés

 

Ifjúsági D Standard Országos Bajnokság:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi    1. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge     2. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin     4. helyezés

 

Felnőtt B Standard:
Pomaházi Tamás - Várnai Zsófia     1. helyezés
Panka Dániel - Panka Dorottya     2. helyezés

 

Felnőtt C Latin:
Witzl Dániel - Tóth Vivien    1. helyezés
Guzsvány Tamás - Solti Zsófia     2. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi     4. helyezés
Kecskeméti András - Várkonyi Dóra     5. helyezés

 

Felnőtt D Latin:
Bartek János - Gajdos Míra     1. helyezés
Czopf Márton - Nagy Alexandra     2. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni     3. helyezés
Dankó Dorián - Kalmár Petra     4. helyezés

 

Felnőtt D Standard:
Pohli Gergely - Angyal Fanni     1. helyezés
Halász Barna - Weidinger Ágnes     2. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi     3. helyezés

 

Felnőtt E Latin:
Müller Norbert - Grósz Anett     2. helyezés

 

Junior II. C Latin:
Pandur Péter - Keller Odett     2. helyezés

 

Junior II. C Standard:
Pandur Péter - Keller Odett     2. helyezés

 

Junior II. D Latin:
Veriga Deniel - Nagy Norina     1. helyezés

 

Junior II. D Standard:
Szabó Ákos - Skrut Britney     2. helyezés

 

Junior II. E Latin:
Lopocsi Zoltán - Sepsi Alexandra     4. helyezés

 

Junior I. C Latin:
Scháb István - Bartonicsek Kíra     1. helyezés

 

Junior I. C Standard:
Scháb István - Bartonicsek Kíra     2. helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő     3. helyezés

 

Junior I. D Latin:
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros)     3.helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő     4. helyezés

 

Junior I. D Standard:
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros)     3.helyezés

 

Junior I. E Latin:
Rákóczy Zsombor - Kovács Nóra Mária     1. helyezés
Németh Kristóf - Beck Zsófia     3. helyezés

 

Gyerek II. D Latin:
Pusch Kevin - Harmati Lorina     1. helyezés

Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros)     2. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra      3. helyezés

 

Gyerek II. D Standard:
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros)     1. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra      2. helyezés

 

GRATULÁLUNK MINDEN PÁROSUNKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK!


Eseménynaptár

Versenyek

Korábbi |    

Standard Táncok Formációs Világbajnoksága

2016. december 4-én, Pécsett rendezték a Standard Táncok Formációs Világbajnokságát.

A programról, versenyzőkről, eredményekről a képre kattintva olvashatsz.

 

Szigo Kupa- Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Verseny

Szigo Kupa- Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Verseny

Közösség

Adó 1% felajánlás a Kapronczai Művészeti Iskola számára

Kérem, kövesse munkánkat eredményeinket az alábbi források alatt is!

Média blokk