Újabb Országos Bajnoki cím a IV. Duna Kupa Klubközi és Ifjúsági D, C, B, A Országos Bajnokságon
További hírekÚjabb Országos Bajnoki címet és rengeteg érmet szereztek versenyzőink
Az egyesületünk által 2013. október 19-én Mohácson rendezett IV. Duna Kupa táncverseny idén az Ifjúsági országos bajnokságnak is otthont adott a klubközi versenyek mellett. Számos érmet szereztek párosaink, valamint egy országos bajnoki címmel is gazdagabbak lettünk, melyet Börzöli Dávid - Hirt Szofi érdemelt ki Ifjúsági D Standard kategóriában.
A verseny eredményei megtalálhatók http://xek.hu/m131019/INDEX.HTM oldalon.
A döntős párosaink listálya lentebb olvasható.
(a dobogó legfelső fokán Börzöli Dávid - Hirt Szofi)
Döntős párosaink:
Ifjúsági C Latin Országos Bajnokság:
Kaszás Levente - Regán Liliána 5. helyezés
Ifjúsági C Standard Országos Bajnokság:
Kaszás Levente - Regán Liliána 2. helyezés
Szajduk Szabolcs - Varjú Kata 3. helyezés
Mihályi Dávid - Hang Fatime 4. helyezés
Ifjúsági D Latin Országos Bajnokság:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 2. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin 3. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge 5. helyezés
Ifjúsági D Standard Országos Bajnokság:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 1. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge 2. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin 4. helyezés
Felnőtt B Standard:
Pomaházi Tamás - Várnai Zsófia 1. helyezés
Panka Dániel - Panka Dorottya 2. helyezés
Felnőtt C Latin:
Witzl Dániel - Tóth Vivien 1. helyezés
Guzsvány Tamás - Solti Zsófia 2. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi 4. helyezés
Kecskeméti András - Várkonyi Dóra 5. helyezés
Felnőtt D Latin:
Bartek János - Gajdos Míra 1. helyezés
Czopf Márton - Nagy Alexandra 2. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni 3. helyezés
Dankó Dorián - Kalmár Petra 4. helyezés
Felnőtt D Standard:
Pohli Gergely - Angyal Fanni 1. helyezés
Halász Barna - Weidinger Ágnes 2. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi 3. helyezés
Felnőtt E Latin:
Müller Norbert - Grósz Anett 2. helyezés
Junior II. C Latin:
Pandur Péter - Keller Odett 2. helyezés
Junior II. C Standard:
Pandur Péter - Keller Odett 2. helyezés
Junior II. D Latin:
Veriga Deniel - Nagy Norina 1. helyezés
Junior II. D Standard:
Szabó Ákos - Skrut Britney 2. helyezés
Junior II. E Latin:
Lopocsi Zoltán - Sepsi Alexandra 4. helyezés
Junior I. C Latin:
Scháb István - Bartonicsek Kíra 1. helyezés
Junior I. C Standard:
Scháb István - Bartonicsek Kíra 2. helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő 3. helyezés
Junior I. D Latin:
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros) 3.helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő 4. helyezés
Junior I. D Standard:
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros) 3.helyezés
Junior I. E Latin:
Rákóczy Zsombor - Kovács Nóra Mária 1. helyezés
Németh Kristóf - Beck Zsófia 3. helyezés
Gyerek II. D Latin:
Pusch Kevin - Harmati Lorina 1. helyezés
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 2. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra 3. helyezés
Gyerek II. D Standard:
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 1. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra 2. helyezés
GRATULÁLUNK MINDEN PÁROSUNKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK!