Szigo Kupa Eredményei

További hírek

Nagyszerű versenyen vagyunk túl, ahol a SZIGO család aprja nagyja megjelent, és csodálatos eredmények születtek. Reméljük hogy mindenki jól érezte magát.

A SZIGO KTSE 76 döntős, és 35 dobogós tánccal büszkélkedhet, melyből 8 a dobogó tetején végzett.

Gratulálunk minden táncosunknak, és természetesen a felkészítő tanáriknak is!

 

Íme az eredmények:

 

 

 

GYEREK I (7 ÉV alatti) KEZDŐ LATIN kategóriában:

Döntős:

1.  Kapronczai Ádám Tamás - Villányi Dorka Szigo KTSE
2.  Csépán Benjamin - Balogh Luca Szigo KTSE
3.  Mészáros Olivér - Schaffer Léna Szigo KTSE
4.  Kriszt Henrik - Pálffy Vanda Szigo KTSE
5.  Csonka Jácint - Karlovecz Lili Szigo KTSE

 

GYEREK I KEZDŐ LATIN kategóriában:

Döntős:

1. Antal Olivér - Tihanyi Holda Szigo KTSE
2. Dul Dominik - Pallagi Zsófia Szigo KTSE
3. Kovács Kristóf - Lábodi Laura Szigo KTSE
4. Dul Dániel - Hoffmann Hanna Szigo KTSE
5. Kovács Vilmos - Vastag Hanga Anna Szigo KTSE
Elődöntős:
6. Szederkényi Máté Ákos - Keszeg Fanni Szigo KTSE
7. Horváth Dániel - Wiener Luca Szigo KTSE
 

GYEREK II KEZDŐ LATIN kategóriában:

Döntős:

2.  Schmidt Marcell - Barancsi Nóra Szigo KTSE

4.  Nagy Adrián - Keszeg Csenge Szigo KTSE
5.  Erdősi Dávid - Bencze Anna Szigo KTSE

Elődöntős:

6.  Pipa Levente - Molnár Léna Szigo KTSE
7.  Nyers Gábor - Raffael Ramóna Szigo KTSE
8.  Veér Benjamin Ferenc - Géci Eszter Szigo KTSE

 

GYEREK II KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:

Döntős:
2. Auer Kristóf - Fűzy Hanna Szigo KTSE
4. Szojkó Gábor Guido - Kiss Tamara Szigo KTSE
5. Király Áron - Visnyei Bella Szigo KTSE

 

JUNIOR I-II KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:

Döntős:
4.  Hartmann Balázs - Villányi Kata Szigo KTSE
6.  Szőcs Márton - Kelemen Laura Szigo KTSE
Elődöntős:
7. 170 Antal Richárd - Kesztyűs Míra Sára Tornádó TSE
8. 174 Rácz Noel - Rácz Titanilla Szigó KTSE
9. - 10. 171 Csonka István - Szabó Virág Ilona Szigó KTSE
9. - 10. 173 Kőszegi Marcell - Vas Fanni Szigo KTSE

 

GYEREK I (7 ÉV alatti) SZÓLÓ KEZDŐ LATIN kategóriában:

Döntős:

1. Kustra LénaSzigo KTSE
2. Balogh LucaSzigo KTSE

3. Vastag Cseperke VédaSzigo KTSE

4. Karlovecz LiliSzigo KTSE

5. Golobics Lilien HannaSzigo KTSE

6. Somogyi EmmaSzigo KTSE

 

GYEREK I-II SZÓLÓ KEZDŐ LATIN ketgóriában:

Döntős:
1.  Barancsi Nóra Szigo KTSE
2.  Lábodi Laura Szigo KTSE
3.  Vastag Hanga Anna Szigo KTSE
4.  Molnár Emma Szigo KTSE
Elődöntős:
7. - 11.  Fekete Karolina Szigo KTSE
7. - 11. Kiss Nóra Szigo KTSE
7. - 11.  Mojzes Alina Szigo KTSE
7. - 11.  Tihanyi Holda Szigo KTSE
12. Bőhm Veszna Szigo KTSE
13. Solymár Zita Szigo KTSE
1.Fordulós:
14. - 15.  Beke Elizabet Szigo KTSE
16.  Bencze Anna Szigo KTSE
17.  Nyers Laura Dóra Szigo KTSE
18. - 19.  Balogh Noémi Szigo KTSE
18. - 19.  Molnár Léna Szigo KTSE
20.  Szendi Ramóna Szigo KTSE
21.  Kenyeres Dóra Szigo KTSE

 

GYEREK I-II SZÓLÓ KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:

Döntős:
2.  Fábián Bianka Szigo KTSE
3.  Fűzy Hanna Szigo KTSE
5. Simon Luca Szigo KTSE
Elődöntős:
6. - 9. Bárkányi Abigél Szigo KTSE
6. - 9. Kiss Tamara Szigo KTSE
10.  Priskin Dalma Szigo KTSE
11.  Schilling Kamilla Szigo KTSE
12.  Nagy Nikoletta Szigo KTSE
1.Fordulós:
16. - 17.  Kelemen Laura Szigo KTSE
16. - 17.  Villányi Kata Szigo KTSE
18.  Nyers Dzsenifer Szigo KTSE
19. - 20.  Wiener Hédi Szigo KTSE
21. Ignácz Letícia Szigo KTSE

 

JUNIOR I SZÓLÓ KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:

Döntős:
3. 210 - Fábián Bianka Szigo KTSE
4. 235 - Kovács Dóra Szigo KTSE
Elődöntős:
8. Szabó Virág Ilona Szigo KTSE
9. Bárkányi Abigél Szigo KTSE
10.  Ambrus Alexa Szigo KTSE
11. - 12.  Vas Fanni Szigo KTSE
11. - 12.  Zsóri Luca Szigo KTSE
1.Fordulós:
14. - 18.  Böjti Cintia Szigo KTSE
14. - 18.  Dékány Noémi Szigo KTSE
14. - 18.  Mogyorósi Viola Szigo KTSE
14. - 18.  Szabó Ágnes Csenge Szigo KTSE
14. - 18.  Felober Evelin Szigo KTSE

 

JUNIOR II SZÓLÓ KÖZÉPHALADÓ LATIn kategóriában:

Döntős:
1. Tóth Melinda Szigo KTSE
2.  Kovács Dóra Szigo KTSE
4.  Mészáros Matild Szigo KTSE
5.  Farkas Míra Szigo KTSE

 

Gyermek II E LATIN kategórában:

Döntős:

5. Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna Szigo KTSE
Elődöntős:
8. Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca Szigo KTSE
 

Gyermek II D Standard kategóriában:

Döntős:
1.  Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi Szigo KTSE
2.  Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta Szigo KTSE
4.  Szegfű Balázs - Német Ena Szigo KTSE

 

Gyermek II D LATIn kategóriában:

Döntős:
2.  Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi Szigo KTSE
6.  Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta Szigo KTSE

 

Junior II E Standard kategóriában:

Döntős:
5.  Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra SZIGO  KTSE
Elődöntős:
7.  Remes Dániel - Takács Karola SZIGO  KTSE

 

Junior II E LATIN:

Döntős:
4.  Gubicskó Tamás - Gruber Gréta SZIGO KTSE
6.  Remes Dániel - Takács Karola SZIGO KTSE
Elődöntős:
7.  Bényei Gergő - Schleier Nikolett SZIGO KTSE
8.  Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola SZIGO KTSE
9.  Sovány Zsombor - Dömény Lili SZIGO KTSE

 

Junior II D Standard kategóriában:

Döntős:
6. Barkaszi Bálint - Böhl Emese SZIGO KTSE
Elődöntős:
7.  Vizli Bálint - Vizli Fanni SZIGO KTSE
9.  Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO KTSE

 

Junior II C Standard kategóriában:

Elődöntős:
6.  Katona Zétény Máté - Lévai Blanka SZIGO KTSE

 

Junior II C LATIN kategóriában:

Elődöntős:
10. - 11. Katona Zétény Máté - Lévai Blanka SZIGO KTSE

 

Felnőtt E Standard kategóriában:

Döntős:
1. Takács Gábor Árpád - Sebők Luca SZIGO KTSE

 

Felnőtt E LATIN kategóriában:

Döntős:
1. Takács Gábor Árpád - Sebők Luca SZIGO KTSE

 

Felnőtt D Standard kategóriában:

Döntős:
2.  Tamás Marcell - Tamás Blanka SZIGO KTSE
5.  Peresztegi Patrik Csaba - Than Anna SZIGO KTSE
6.  Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. 132 Kollár Bence - Tóth Kinga SZIGO KTSE
8. 109 Fekete András Albert - Baráti Ditta Katalin SZIGO KTSE
9. 133 Németh Kristóf László - Várady Zsófia Edit SZIGO KTSE

 

Felnőtt C Standard kategóriában:

Döntős:
2.  Pohli Gergely - Kajos Luca Fanni SZIGO KTSE

 

RL Senior Standard kategóriában:

Döntős:
2.  Váczi Márk - Váczi Noémi Katalin SZIGO KTSE
3.  Halász Barna - Weidinger Ágnes SZIGO KTSE

 

RL Junior LATIN kategóriában:

Döntős:
2.  Pusch Kevin - Albert Emma SZIGO KTSE
Elődöntős:
12.  Barkaszi Bálint - Böhl Emese SZIGO KTSE

 

RL Felnőtt Standard kategóriában:

Elődöntős:
12.  Panka Dániel - Panka Dorottya SZIGO KTSE
1.Fordulós:
15.  Tejeda Tamás Márk dr. - Várnai Zsófia Sway Táncsport Egyesület - SZIGO KTSE
23. Péter Krisztián - Milus Alida SZIGO KTSE - DanceStation Táncsport Egyesület

 

Junior I E Standard kategóriában:

Döntős:
4.  Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai Ramóna SZIGO KTSE
5.  Sovány Zsombor - Dömény Lili SZIGO KTSE

 

Junior I E LATIN kategóriában:

Döntős:
4.  Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca SZIGO KTSE
5.  Sovány Zsombor - Dömény Lili SZIGO KTSE
Elődöntős:
6. - 8.  Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola SZIGO KTSE
9.  Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna SZIGO KTSE
10.  Bényei Gergő - Schleier Nikolett SZIGO KTSE

 

Junior I D Standard kategóriában:

Döntős:
2.  Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi SZIGO KTSE
3.  Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO Kulturális KTSE
5.  Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág SZIGO KTSE
6.  Szegfű Balázs - Német Ena SZIGO  KTSE
Elődöntős:
7. 73 Jakab Barnabás - Horváth Szofi SZIGO KTSE
10. 58 Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta SZIGO KTSE
11. 72 Froner Dominik - Őss Nikolett SZIGO KTSE

 

Junior I D LATIN kategóriában:

Döntős:
3.  Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi SZIGO KTSE
4.  Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai Ramóna SZIGO KTSE
Elődöntős:
7.  Pozsonyi Patrik - Heimüller Virág SZIGO KTSE
8.  Jakab Barnabás - Horváth Szofi SZIGO KTSE
1.Fordulós:
9. - 10.  Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO KTSE
12.  Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta SZIGO KTSE

 

Junior I C Standard kategóriában:

Döntős:
3.  Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna SZIGO KTSE
6. Fehér Dominik - Fehér Violett SZIGO KTSE
7.  Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma SZIGO KTSE

 

Junior I C LATIN kategórban:

Döntős:
5.  Fehér Dominik - Fehér Violett SZIGO KTSE
6.  Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. - 8.  Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág SZIGO KTSE
9. - 10.  Szegfű Balázs - Német Ena SZIGO KTSE
11.  Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma SZIGO KTSE

 

Junior II D LATIN kategóriában:

Elődöntős:
9. - 10. Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra SZIGO KTSE
9. - 10. Vizli Bálint - Vizli Fanni SZIGO KTSE
1.Fordulós:
14.  Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO KTSE

 

Ifjúsági D Standard kategóriában:

Döntős:
3. Tamás Marcell - Tamás Blanka SZIGO KTSE
5.  Fekete András Albert - Baráti Ditta Katalin SZIGO KTSE
6.  Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő SZIGO KTSE - Corso Tánc Sportegyesület 
Elődöntős:
11.  Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti SZIGO KTSE

 

Ifjúsági D LATIN kategóriában:

Elődöntős:
8.  Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra SZIGO KTSE
9. Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő SZIGO KTSE - Corso Tánc Sportegyesület

 

Ifjúsági C LATIN kategóriában:

14.  Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti SZIGO KTSE

 

Ifjúsági - Felnőtt B Standard kategóriában:

Döntős:
3.  Péter Krisztián - Milus Alida SZIGO KTSE - DanceStation Táncsport Egyesület

 


Eseménynaptár

Versenyek

Korábbi |    

SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard RL

A SZIGO ismét várja sok szeretettel a versenyezni vágyókat, és a táncot szerető embereket. Ha kipróbálnád magad, vagy csak szereted a táncot, itt a helyed!

 

Standard Táncok Formációs Világbajnoksága

2016. december 4-én, Pécsett rendezték a Standard Táncok Formációs Világbajnokságát.

A programról, versenyzőkről, eredményekről a képre kattintva olvashatsz.

 

Szigo Kupa- Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Verseny

Szigo Kupa- Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Verseny

Közösség

Adó 1% felajánlás a Kapronczai Művészeti Iskola számára

Kérem, kövesse munkánkat eredményeinket az alábbi források alatt is!

Média blokk