Szigo Kupa Eredményei
További hírekNagyszerű versenyen vagyunk túl, ahol a SZIGO család aprja nagyja megjelent, és csodálatos eredmények születtek. Reméljük hogy mindenki jól érezte magát.
A SZIGO KTSE 76 döntős, és 35 dobogós tánccal büszkélkedhet, melyből 8 a dobogó tetején végzett.
Gratulálunk minden táncosunknak, és természetesen a felkészítő tanáriknak is!
Íme az eredmények:
GYEREK I (7 ÉV alatti) KEZDŐ LATIN kategóriában:
Döntős:
1. Kapronczai Ádám Tamás - Villányi Dorka Szigo KTSE
2. Csépán Benjamin - Balogh Luca Szigo KTSE
3. Mészáros Olivér - Schaffer Léna Szigo KTSE
4. Kriszt Henrik - Pálffy Vanda Szigo KTSE
5. Csonka Jácint - Karlovecz Lili Szigo KTSE
GYEREK I KEZDŐ LATIN kategóriában:
Döntős:
1. Antal Olivér - Tihanyi Holda Szigo KTSE
2. Dul Dominik - Pallagi Zsófia Szigo KTSE
3. Kovács Kristóf - Lábodi Laura Szigo KTSE
4. Dul Dániel - Hoffmann Hanna Szigo KTSE
5. Kovács Vilmos - Vastag Hanga Anna Szigo KTSE
Elődöntős:
6. Szederkényi Máté Ákos - Keszeg Fanni Szigo KTSE
7. Horváth Dániel - Wiener Luca Szigo KTSE
GYEREK II KEZDŐ LATIN kategóriában:
Döntős:
2. Schmidt Marcell - Barancsi Nóra Szigo KTSE
4. Nagy Adrián - Keszeg Csenge Szigo KTSE
5. Erdősi Dávid - Bencze Anna Szigo KTSE
Elődöntős:
6. Pipa Levente - Molnár Léna Szigo KTSE
7. Nyers Gábor - Raffael Ramóna Szigo KTSE
8. Veér Benjamin Ferenc - Géci Eszter Szigo KTSE
GYEREK II KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:
Döntős:
2. Auer Kristóf - Fűzy Hanna Szigo KTSE
4. Szojkó Gábor Guido - Kiss Tamara Szigo KTSE
5. Király Áron - Visnyei Bella Szigo KTSE
JUNIOR I-II KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:
Döntős:
4. Hartmann Balázs - Villányi Kata Szigo KTSE
6. Szőcs Márton - Kelemen Laura Szigo KTSE
Elődöntős:
7. 170 Antal Richárd - Kesztyűs Míra Sára Tornádó TSE
8. 174 Rácz Noel - Rácz Titanilla Szigó KTSE
9. - 10. 171 Csonka István - Szabó Virág Ilona Szigó KTSE
9. - 10. 173 Kőszegi Marcell - Vas Fanni Szigo KTSE
GYEREK I (7 ÉV alatti) SZÓLÓ KEZDŐ LATIN kategóriában:
Döntős:
1. Kustra LénaSzigo KTSE
2. Balogh LucaSzigo KTSE
3. Vastag Cseperke VédaSzigo KTSE
4. Karlovecz LiliSzigo KTSE
5. Golobics Lilien HannaSzigo KTSE
6. Somogyi EmmaSzigo KTSE
GYEREK I-II SZÓLÓ KEZDŐ LATIN ketgóriában:
Döntős:
1. Barancsi Nóra Szigo KTSE
2. Lábodi Laura Szigo KTSE
3. Vastag Hanga Anna Szigo KTSE
4. Molnár Emma Szigo KTSE
Elődöntős:
7. - 11. Fekete Karolina Szigo KTSE
7. - 11. Kiss Nóra Szigo KTSE
7. - 11. Mojzes Alina Szigo KTSE
7. - 11. Tihanyi Holda Szigo KTSE
12. Bőhm Veszna Szigo KTSE
13. Solymár Zita Szigo KTSE
1.Fordulós:
14. - 15. Beke Elizabet Szigo KTSE
16. Bencze Anna Szigo KTSE
17. Nyers Laura Dóra Szigo KTSE
18. - 19. Balogh Noémi Szigo KTSE
18. - 19. Molnár Léna Szigo KTSE
20. Szendi Ramóna Szigo KTSE
21. Kenyeres Dóra Szigo KTSE
GYEREK I-II SZÓLÓ KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:
Döntős:
2. Fábián Bianka Szigo KTSE
3. Fűzy Hanna Szigo KTSE
5. Simon Luca Szigo KTSE
Elődöntős:
6. - 9. Bárkányi Abigél Szigo KTSE
6. - 9. Kiss Tamara Szigo KTSE
10. Priskin Dalma Szigo KTSE
11. Schilling Kamilla Szigo KTSE
12. Nagy Nikoletta Szigo KTSE
1.Fordulós:
16. - 17. Kelemen Laura Szigo KTSE
16. - 17. Villányi Kata Szigo KTSE
18. Nyers Dzsenifer Szigo KTSE
19. - 20. Wiener Hédi Szigo KTSE
21. Ignácz Letícia Szigo KTSE
JUNIOR I SZÓLÓ KÖZÉPHALADÓ LATIN kategóriában:
Döntős:
3. 210 - Fábián Bianka Szigo KTSE
4. 235 - Kovács Dóra Szigo KTSE
Elődöntős:
8. Szabó Virág Ilona Szigo KTSE
9. Bárkányi Abigél Szigo KTSE
10. Ambrus Alexa Szigo KTSE
11. - 12. Vas Fanni Szigo KTSE
11. - 12. Zsóri Luca Szigo KTSE
1.Fordulós:
14. - 18. Böjti Cintia Szigo KTSE
14. - 18. Dékány Noémi Szigo KTSE
14. - 18. Mogyorósi Viola Szigo KTSE
14. - 18. Szabó Ágnes Csenge Szigo KTSE
14. - 18. Felober Evelin Szigo KTSE
JUNIOR II SZÓLÓ KÖZÉPHALADÓ LATIn kategóriában:
Döntős:
1. Tóth Melinda Szigo KTSE
2. Kovács Dóra Szigo KTSE
4. Mészáros Matild Szigo KTSE
5. Farkas Míra Szigo KTSE
Gyermek II E LATIN kategórában:
Döntős:
5. Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna Szigo KTSE
Elődöntős:
8. Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca Szigo KTSE
Gyermek II D Standard kategóriában:
Döntős:
1. Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi Szigo KTSE
2. Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta Szigo KTSE
4. Szegfű Balázs - Német Ena Szigo KTSE
Gyermek II D LATIn kategóriában:
Döntős:
2. Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi Szigo KTSE
6. Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta Szigo KTSE
Junior II E Standard kategóriában:
Döntős:
5. Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. Remes Dániel - Takács Karola SZIGO KTSE
Junior II E LATIN:
Döntős:
4. Gubicskó Tamás - Gruber Gréta SZIGO KTSE
6. Remes Dániel - Takács Karola SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. Bényei Gergő - Schleier Nikolett SZIGO KTSE
8. Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola SZIGO KTSE
9. Sovány Zsombor - Dömény Lili SZIGO KTSE
Junior II D Standard kategóriában:
Döntős:
6. Barkaszi Bálint - Böhl Emese SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. Vizli Bálint - Vizli Fanni SZIGO KTSE
9. Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO KTSE
Junior II C Standard kategóriában:
Elődöntős:
6. Katona Zétény Máté - Lévai Blanka SZIGO KTSE
Junior II C LATIN kategóriában:
Elődöntős:
10. - 11. Katona Zétény Máté - Lévai Blanka SZIGO KTSE
Felnőtt E Standard kategóriában:
Döntős:
1. Takács Gábor Árpád - Sebők Luca SZIGO KTSE
Felnőtt E LATIN kategóriában:
Döntős:
1. Takács Gábor Árpád - Sebők Luca SZIGO KTSE
Felnőtt D Standard kategóriában:
Döntős:
2. Tamás Marcell - Tamás Blanka SZIGO KTSE
5. Peresztegi Patrik Csaba - Than Anna SZIGO KTSE
6. Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. 132 Kollár Bence - Tóth Kinga SZIGO KTSE
8. 109 Fekete András Albert - Baráti Ditta Katalin SZIGO KTSE
9. 133 Németh Kristóf László - Várady Zsófia Edit SZIGO KTSE
Felnőtt C Standard kategóriában:
Döntős:
2. Pohli Gergely - Kajos Luca Fanni SZIGO KTSE
RL Senior Standard kategóriában:
Döntős:
2. Váczi Márk - Váczi Noémi Katalin SZIGO KTSE
3. Halász Barna - Weidinger Ágnes SZIGO KTSE
RL Junior LATIN kategóriában:
Döntős:
2. Pusch Kevin - Albert Emma SZIGO KTSE
Elődöntős:
12. Barkaszi Bálint - Böhl Emese SZIGO KTSE
RL Felnőtt Standard kategóriában:
Elődöntős:
12. Panka Dániel - Panka Dorottya SZIGO KTSE
1.Fordulós:
15. Tejeda Tamás Márk dr. - Várnai Zsófia Sway Táncsport Egyesület - SZIGO KTSE
23. Péter Krisztián - Milus Alida SZIGO KTSE - DanceStation Táncsport Egyesület
Junior I E Standard kategóriában:
Döntős:
4. Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai Ramóna SZIGO KTSE
5. Sovány Zsombor - Dömény Lili SZIGO KTSE
Junior I E LATIN kategóriában:
Döntős:
4. Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca SZIGO KTSE
5. Sovány Zsombor - Dömény Lili SZIGO KTSE
Elődöntős:
6. - 8. Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola SZIGO KTSE
9. Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna SZIGO KTSE
10. Bényei Gergő - Schleier Nikolett SZIGO KTSE
Junior I D Standard kategóriában:
Döntős:
2. Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi SZIGO KTSE
3. Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO Kulturális KTSE
5. Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág SZIGO KTSE
6. Szegfű Balázs - Német Ena SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. 73 Jakab Barnabás - Horváth Szofi SZIGO KTSE
10. 58 Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta SZIGO KTSE
11. 72 Froner Dominik - Őss Nikolett SZIGO KTSE
Junior I D LATIN kategóriában:
Döntős:
3. Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi SZIGO KTSE
4. Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai Ramóna SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. Pozsonyi Patrik - Heimüller Virág SZIGO KTSE
8. Jakab Barnabás - Horváth Szofi SZIGO KTSE
1.Fordulós:
9. - 10. Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO KTSE
12. Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta SZIGO KTSE
Junior I C Standard kategóriában:
Döntős:
3. Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna SZIGO KTSE
6. Fehér Dominik - Fehér Violett SZIGO KTSE
7. Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma SZIGO KTSE
Junior I C LATIN kategórban:
Döntős:
5. Fehér Dominik - Fehér Violett SZIGO KTSE
6. Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna SZIGO KTSE
Elődöntős:
7. - 8. Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág SZIGO KTSE
9. - 10. Szegfű Balázs - Német Ena SZIGO KTSE
11. Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma SZIGO KTSE
Junior II D LATIN kategóriában:
Elődöntős:
9. - 10. Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra SZIGO KTSE
9. - 10. Vizli Bálint - Vizli Fanni SZIGO KTSE
1.Fordulós:
14. Póli Kristóf - Szabó Laura SZIGO KTSE
Ifjúsági D Standard kategóriában:
Döntős:
3. Tamás Marcell - Tamás Blanka SZIGO KTSE
5. Fekete András Albert - Baráti Ditta Katalin SZIGO KTSE
6. Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő SZIGO KTSE - Corso Tánc Sportegyesület
Elődöntős:
11. Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti SZIGO KTSE
Ifjúsági D LATIN kategóriában:
Elődöntős:
8. Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra SZIGO KTSE
9. Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő SZIGO KTSE - Corso Tánc Sportegyesület
Ifjúsági C LATIN kategóriában:
14. Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti SZIGO KTSE
Ifjúsági - Felnőtt B Standard kategóriában:
Döntős:
3. Péter Krisztián - Milus Alida SZIGO KTSE - DanceStation Táncsport Egyesület