iDance kupa eredmények
További hírekDecember 7.-én Pécsen rendezték meg az iDance Kupa táncverseny keretében az év utolsó ranglistaversenyét, amelyen a felnőttek és ifik standard, a juniorok latin táncokban mérték össze tánctudásukat. A ranglista versenyen kívűl klubközi verseny is volt, amelyen számos párosunk vett részt.
Eredmények:
Felnőtt-Ifjúsági Standard Ranglista:
Pomaházi Tamás - Várnai Zsófia 17. helyezés
Panka Dániel - Panka Dorottya 19. helyezés
Mihályi Dávid - Hang Fatime 20. helyezés
Junior Latin Ranglista:
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros) 10. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina 13. helyezés
Gyerek II. D Latin:
Pusch Kevin - Harmati Lorina 2. helyezés
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 4. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra 5. helyezés
Junior I-II. E Standard:
Németh Kristóf - Beck Zsófia 3. helyezés
Junior I. E Latin:
Németh Kristóf - Beck Zsófia 5. helyezés
Junior I. - D - Standard:
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros) 4. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra 5. helyezés
Junior I. D Latin:
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros) 3. helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő 4. helyezés
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 6. helyezés
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros) 7. helyezés
Junior I. C Standard:
Scháb István - Bartonicsek Kíra 1. helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő 4. helyezés
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 5. helyezés
Junior I. C Latin:
Scháb István - Bartonicsek Kíra 1. helyezés
Junior II. E Latin:
Lopocsi Zoltán - Sepsi Alexandra 5. helyezés
Junior II. D Latin:
Szabó Ákos - Skrut Britney (vegyespáros) 1. helyezés
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros) 6. helyezés
Szűcs Dávid - Nyers Laura (vegyespáros) 7. helyezés
Junior II. C Standard:
Pandur Péter - Keller Odett 1. helyezés
Junior II. C Latin:
Pandur Péter - Keller Odett 2. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina 3. helyezés
Ifi E Latin:
Lopocsi Zoltán - Sepsi Alexandra 5. helyezés
Ifjúsági D Latin:
Szabó Ákos - Skrut Britney (vegyespáros) 1. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin 2. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge 3. helyezés
Sziklai Richárd - Keller Petra 6. helyezés
Szabó Patrik - Horváth Violetta 8.-9. helyezés
Böröcz Tamás - Maretics Fruzsina 8.-9. helyezés
Kamu Szabolcs - Szabó Szonja 10. helyezés
Ifjúsági C Latin:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 4. helyezés
Szajduk Szabolcs - Varjú Kata 7. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina 8. helyezés
Felnőtt D Latin:
Horvát Patrik - Pandur Katalin 1. helyezés
Czopf Márton - Nagy Alexandra 2. helyezés
Bartek János - Gajdos Míra 3. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge 5. helyezés
Sziklai Richárd - Keller Petra 6. helyezés
Szabó Patrik - Horváth Violetta 7. helyezés
Szőke Bálint - Cserkúti Dóra 10.-12. helyezés
Weinert Zsolt - Bartók Tímea 10.-12. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni 13. helyezés
Dobos Imre - Deák Gabriella 14. helyezés
Felnőtt C Latin:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 4. helyezés
Török Dániel Viktor - Popovics Fanni (vegyespáros) 5. helyezés
Guzsvány Tamás - Solti Zsófia 6. helyezés
Kecskeméti András - Várkonyi Dóra 7. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi 9. helyezés
Kiss Csanád - Juhász Vivien 11. helyezés
GRATULÁLUNK MINDEN PÁROSUNKNAK ÉS TOVÁBBI SZÉP EREDMÉNYEKET KÍVÁNUNK!