Éremeső a X. Ritmo Kupa – Gyerek I-II D-C Országos Bajnokságon és klubközi versenyen
További hírek2 Országos Bajnok, valamint 18 érem
2013. szeptember 28-án rendezték meg a X. Ritmo Kupa táncversenyt. A klubközi megmérettetések mellett a Gyerek Országos Bajnokságnak is Pécs adott otthont. Egyesületünk táncosai kimagasló teljesítménnyel 2 Országos Bajnoki címet, 18 érmet, és számos döntős helyezést értek el.
(Országos Bajnokaink)
Eredmények:
Gyerek II D Latin OB:
Pusch Kevin - Harmati Lorina 1. helyezés
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 2. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra 4. helyezés
Gyerek II D Standard OB:
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros) 1. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra 4. helyezés
Junior I C Latin:
Scháb István - Bartonicsek Kíra 1. helyezés
Junior I D Latin:
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros) 3. helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő 5. helyezés
Junior I D Standard:
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő 3. helyezés
Junior II C Latin:
Pandur Péter - Keller Odett 2. helyezés
Junior II C Standard:
Pandur Péter - Keller Odett 1. helyezés
Junior II D Latin:
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros) 4. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina 6. helyezés
Ifjúsági C Standard:
Mihályi Dávid - Hang Fatime 3. helyezés
Ifjúsági D latin:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 1. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin 2. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge 6. helyezés
Sziklai Richárd - Keller Petra 8. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina 10. helyezés
Ifjúsági D Standard:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 1. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge 2. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin 5. helyezés
Sziklai Richárd - Keller Petra 6. helyezés
Felnőtt C latin:
Witzl Dániel - Tóth Vivien 5. helyezés
Felnőtt C Standard:
Kiss Csanád - Juhász Vivien 2. helyezés
Felnőtt D Latin:
Bartek János - Gajdos Míra 1. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni 6. helyezés
Felnőtt D Standard:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi 2. helyezés
Halász Barna - Weidinger Ágnes 3. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni 4. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi 5. helyezés
Felnőtt E Latin:
Müller Norbert - Grósz Anett 1. helyezés
GRATULÁLUNK TÁNCOSAINKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK!