Éremeső a X. Ritmo Kupa – Gyerek I-II D-C Országos Bajnokságon és klubközi versenyen

További hírek

2 Országos Bajnok, valamint 18 érem

2013. szeptember 28-án rendezték meg a X. Ritmo Kupa táncversenyt. A klubközi megmérettetések mellett a Gyerek Országos Bajnokságnak is Pécs adott otthont. Egyesületünk táncosai kimagasló teljesítménnyel 2 Országos Bajnoki címet, 18 érmet, és számos döntős helyezést értek el.

 

  

                               (Országos Bajnokaink)

 

Eredmények:

 

Gyerek II D Latin OB:
Pusch Kevin - Harmati Lorina     1. helyezés
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros)    2. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra     4. helyezés
    
Gyerek II D Standard OB:
Józsa Márk - Szép Hanna (vegyespáros)    1. helyezés
Sziklai Gábor - Stercz Míra     4. helyezés

Junior I C Latin:
Scháb István - Bartonicsek Kíra     1. helyezés

Junior I D Latin:
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros)    3. helyezés
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő     5. helyezés

Junior I D Standard:
Keresztes Szabolcs - Cserni Enikő     3. helyezés

Junior II C Latin:
Pandur Péter - Keller Odett     2. helyezés

Junior II C Standard:
Pandur Péter - Keller Odett     1. helyezés

Junior II D Latin:
Németh Bálint - Hottó Lili (vegyespáros)    4. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina     6. helyezés

Ifjúsági C Standard:
Mihályi Dávid - Hang Fatime     3. helyezés

Ifjúsági D latin:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi     1. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin    2. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge     6. helyezés
Sziklai Richárd - Keller Petra    8. helyezés
Veriga Deniel - Nagy Norina     10. helyezés

Ifjúsági D Standard:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi     1. helyezés
Wirth Bence - Gorosics Csenge     2. helyezés
Horvát Patrik - Pandur Katalin    5. helyezés
Sziklai Richárd - Keller Petra    6. helyezés

Felnőtt C latin:
Witzl Dániel - Tóth Vivien     5. helyezés

Felnőtt C Standard:
Kiss Csanád - Juhász Vivien     2. helyezés

Felnőtt D Latin:
Bartek János - Gajdos Míra    1. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni    6. helyezés

Felnőtt D Standard:
Börzöli Dávid - Hirt Szofi     2. helyezés
Halász Barna - Weidinger Ágnes     3. helyezés
Pohli Gergely - Angyal Fanni     4. helyezés
Kollár Bence - Királyi Noémi     5. helyezés

Felnőtt E Latin:
Müller Norbert - Grósz Anett     1. helyezés

 

GRATULÁLUNK TÁNCOSAINKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK!


Eseménynaptár

Versenyek

Korábbi |    

Standard Táncok Formációs Világbajnoksága

2016. december 4-én, Pécsett rendezték a Standard Táncok Formációs Világbajnokságát.

A programról, versenyzőkről, eredményekről a képre kattintva olvashatsz.

 

Szigo Kupa- Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Verseny

Szigo Kupa- Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Verseny

Közösség

Adó 1% felajánlás a Kapronczai Művészeti Iskola számára

Kérem, kövesse munkánkat eredményeinket az alábbi források alatt is!

Média blokk