IDance 2019
További hírekKozármislenyi IDance 2019 versenyeredményei
Eredmények:
Gyermek II D Standard:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 1. hely
Szegfű Balázs - Német Ena 2. hely
Gyermek II D Latin:
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 3. hely
Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca 4. hely
Junior I E Standard:
Sovány Zsombor - Dömény Lili 6. hely
Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca 7. hely
Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola 8. hely
Junior I E Latin:
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 1. hely
Junior I D Standard:
Póli Kristóf - Szabó Laura 1. hely
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 2. hely
Jakab Barnabás - Horváth Szofi 6-7. hely
Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág 6-7. hely
Szegfű Balázs - Német Ena 8. hely
Junior I D Latin:
Póli Kristóf - Szabó Laura 7. hely
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 10. hely
Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola 11-12. hely
Pozsonyi Patrik - Heimüller Virág 11-12. hely
Jakab Barnabás - Horváth Szofi 13. hely
Sovány Zsombor - Dömény Lili 14. hely
Junior II E Latin:
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 3. hely
Junior II D Latin:
Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra 4. hely
Ifjúsági D Latin:
Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra 3. hely
Felnőtt B Latin:
Horváth Patrik - Sölét Brigitta 2. hely
OB Gyermek II C Latin:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 2. hely
Szegfű Balázs - Német Ena 4. hely
OB Junior I C Standard:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 1. hely
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 5. hely
Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma 8. hely
Fehér Dominik - Fehér Violett 9. hely
OB Junior I C Latin:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 3. hely
Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma 13. hely
Fehér Dominik - Fehér Violett 14. hely
Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág 15. hely
OB Junior II C Standard:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 7-8. hely
Sebők Gergő - Kvala Vivien 9. hely
OB Junior II C Latin:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 5. hely
OB Ifjúsági C Standard:
Tarcsay Tamás - Paál Viktória Anna 7-8. hely
Tamás Marcell - Tamás Blanka 10-11. hely
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 12. hely
OB Ifjúsági C Latin:
Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti 14. hely
GRATULÁLUNK A TÁNCOSAINKNAK, ÉS A FELKÉSZÍTŐ TANÁROKNAK!