Kaposvár Területi bajnokság
További hírek
Éremeső volt a Szigo-ban ! Táncosaink kiváló teljesítménnyel
10 aranyérmet
8 ezüst
9 bronzérmet
szereztek a Területi Bajnokságon Kaposváron!
Eredményeink:
Gyermek II D Latin:
Kapronczai Ádám Tamás - Villányi Dorka 1. hely
Junior I E Standard
Horváth Szilárd - Vastag Hanga Anna 1. hely
Szojkó Gábor Guidó - Kiss Tamara 3. hely
Junior I E Latin:
Dul Dominik András - Schilling Kamilla 1. hely
Radó Márk Milán - Vastag Cseperke Véda 2. hely
Szojkó Gábor Guidó - Kiss Tamara 3. hely
Junior I D Standard:
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 3. hely
Junior I D Latin:
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 7. hely
Horváth Szilárd - Vastag Hanga Anna 10. hely
Junior I C Standard:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 1. hely
Junior I C Latin:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 1. hely
Junior II E Latin:
Schmidt Marcell - Kőnig Laura 3. hely
Pipa Levente - Bay Jázmin 4. hely
Junior II D Standard:
Auer Kristóf Zsolt - Pintér Dóra Rebeka 3. hely
Gál Barnabás - Fűzy Hanna 4. hely
Sovány Zsombor - Dömény Lili 6. hely
Junior II D Latin:
Gál Barnabás - Fűzy Hanna 4. hely
Sovány Zsombor - Dömény Lili 5. hely
Froner Bendegúz - Lábodi Laura 7-8. hely
Auer Kristóf Zsolt - Pintér Dóra Rebeka 9-11. hely
Junior II B Standard:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 2. hely
Junior II B Latin:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 2. hely
Ifjúsági E Standard:
Csonka István - Szabó Virág Ilona 1. hely
Ifjúsági E Latin:
Balatonyi Krisztián - Takács Karola 1. hely
Csonka István - Szabó Virág Ilona 2. hely
Ifjúsági D Standard:
Balatonyi Krisztián - Takács Karola 10. hely
Ifjúsági C Standard:
Kaiser Kristóf - Paál Viktória Anna 2. hely
Ifjúsági C Latin:
Fehér Dominik - Fehér Violett 6. hely
Kaiser Kristóf - Paál Viktória Anna 7. hely
Ifjúsági B Standard:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 3. hely
Ifjúsági B Latin:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 5. hely
Ifjúsági A Latin:
Barkaszi Bálint - Salamon Sára 3. hely
Felnőtt C Standard:
Tarcsay Tamás - Szabó Lili Petra 1. hely
Felnőtt C Latin:
Takács Gábor Árpád - Sepsi Alexandra 2. hely
Deresi Vajk István - Mór-Baranyai Anna 3. hely
Felnőtt B Latin:
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 2. hely
Felnőtt A Standard:
Horváth Patrik - Sölét Brigitta 1. hely
Felnőtt A Latin:
Pusch Kevin - Józsa Janka 2. hely
Horváth Patrik - Sölét Brigitta 3. hely
Kovács Kristóf - Vad Enikő 4. hely
Senior II C Standard:
Keijzer Henry - Pintér Hedvig 1. hely
Gratulálunk mindenkinek!