Nyugat- Magyarország Területi Bajnokság
További hírekKaposváron a Nyugat- Magyarország Területi Bajnokságon vettek részt diákjaink, ahol 32-szer állhattak a kategóriájukban dobogóra.
Gyermek I E LATIN:
Kapronczai Ádám Tamás - Villányi Dorka 1. hely
Gyermek II E Standard:
Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca 2. hely
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 3. hely
Szojkó Gábor Guidó - Kiss Tamara 5. hely
Gyermek II E LATIN:
Dul Dominik András - Pallagi Zsófia 5. hely
Szojkó Gábor Guidó - Kiss Tamara 6. hely
Gyermek II D Standard:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 2. hely
Gyermek II D LATIN:
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 2. hely
Horváth Szilárd - Bodor Gréta Luca 3. hely
Gyermek II C LATIN:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 1. hely
Junior I E Standard:
Sovány Zsombor - Dömény Lili 1. hely
Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola 4. hely
Szőcs Márton - Villányi Kata 5. hely
Gál Barnabás - Pintér Dóra Rebeka 8-10. hely
Orsós Krisztofer Jonatán - Vastag Hanga Anna 11-13. hely
Auer Kristóf Zsolt - Fűzy Hanna 16-17. hely
Schmidt Marcell - Barancsi Nóra 18. hely
Junior I E LATIN:
Orsós Krisztofer Jonatán - Vastag Hanga Anna 6. hely
Gál Barnabás - Pintér Dóra Rebeka 7. hely
Schmidt Marcell - Barancsi Nóra 13. hely
Szőcs Márton - Villányi Kata 15. hely
Auer Kristóf Zsolt - Fűzy Hanna 17-18. hely
Junior I D Standard:
Szegfű Balázs - Német Ena 2. hely
Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág 3. hely
Junior I D LATIN:
Froner Bendegúz - Lábodi Laura 4. hely
Sovány Zsombor - Dömény Lili 5. hely
Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola 7. hely
Junior I C Standard:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 2. hely
Junior I C LATIN:
Szegfű Balázs - Német Ena 3. hely
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 4. hely
Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág 5. hely
Junior II C Standard:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 1. hely
Póli Kristóf - Szabó Laura 2. hely
Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma 3. hely
Fehér Dominik - Fehér Violett 4. hely
Junior II C LATIN:
Fehér Dominik - Fehér Violett 2. hely
Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma 4. hely
Póli Kristóf - Szabó Laura 5. hely
Junior II B Standard:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 1. hely
Junior II B LATIN:
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma 3. hely
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 4.hely
Ifjúsági E Standard:
Gubicskó Tamás - Gruber Gréta 9. hely
Ifjúsági D Standard:
Fekete András Albert - Baráti Ditta Katalin 4. hely
Ifjúsági C Standard:
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 2. hely
Tarcsay Tamás - Paál Viktória Anna 3. hely
Ifjúsági C LATIN:
Tarcsay Tamás - Paál Viktória Anna 6. hely
Ifjúsági B Standard:
Pusch Kevin - Stercz Míra Krisztina 1. hely
Ifjúsági B LATIN:
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 2. hely
Ifjúsági A LATIN:
Pusch Kevin - Stercz Míra Krisztina 2. hely
Felnőtt E Standard:
Takács Gábor Árpád - Sebők Luca 1. hely
Király György Keve - Fülöp Csilla 5. hely
Felnőtt E LATIN:
Király György Keve - Fülöp Csilla 1. hely
Felnőtt D LATIN:
Takács Gábor Árpád - Sebők Luca 3. hely
Felnőtt C Standard:
Tamás Marcell - Tamás Blanka 2. hely
Felnőtt B Standard:
Horváth Márk - Katona Rozina 2. hely
Felnőtt B LATIN:
Török Dániel Viktor dr - Bartók Tímea 2. hely
Kecskeméti András - Maretics Fruzsina 3. hely
Senior I Open Standard:
Váczi Márk Dr - Váczi Noémi Katalin 1. hely
Halász Barna - Weidinger Ágnes 2. hely
Benkő Arnold -Gruber Rebeka
Dul Dániel- Schilling Kamilla
Horváth Márk- Katona Rozina
Dul Dominik - Pallagi Zsófia
Fehér Dominik - Fehér Violett , Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma , Póli Kristóf - Szabó Laura
Froner Bendegúz - Lábodi Laura
Kiss Zsombor Gábor - Albert Emma
Gaál Barnabás- Pintér Dóra
Gubicskó Tamás - Gruber Gréta
Gubicskó Tamás - Gruber Gréta, Tarcsay Tamás - Paál Viktória Anna
Kapronczai Ádám-Villányi Dorka
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi
Kiss Zsombor - Albert Emma
Mészáros Dávid - Reiter Léna
Orsós Krisztofer - Vastag Hanga
Póli Kristóf- Szabó Laura
Pusch Kevin - Stercz Míra
Pusch Kevin - Stercz Míra
Pusch Kevin - Stercz Míra
Pusch Kevin - Stercz Míra
Horváth Márk - Katona Rozina
Sovány Zsombor Dömény Lili
Szojkó Gábor Guidó- Kiss Tamara
Takács Gábor - Sebők Luca
Katona Zétény- Lévai Blanka, Póli Kristóf - Szabó Laura, Kaiser Kristóf - Kasza Liza, Fehér Dominik - Fehér Violetta
Katona Zétény-Lévai Blanka
Váczi Márk - Váczi Noémi
Rozina Ákos- Kapronczai Sára
GRATULÁLUNK MINDENKINEK!