Nyugat- Magyarország Területi Bajnokság
További hírek2019. március 2-án rendezte meg az Ametiszt TSE Kaposváron a Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságot, amelyen minden korcsoportban és versenyosztályban lehetett nevezni. A Szigo KTSE huszonnyolcszor került fel a dobogóra, ebből kilencszer a legfelső fokára.
2019. március 2-án rendezte meg az Ametiszt TSE Kaposváron a Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságot, amelyen minden korcsoportban és versenyosztályban lehetett nevezni. A Szigo KTSE huszonnyolcszor került fel a dobogóra, ebből kilencszer a dobogó legfelső fokára.
A SZIGO KTSE ismét elképesztő sikereket értek el.
TB Gyermek II E LATIN:
Mészáros Dávid Lajos - Reiter Léna 2. Hely
TB Gyermek II D Standard:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 1. Hely
Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta 3. Hely
Szegfű Balázs - Német Ena 4. hely
TB Gyermek II D LATIN:
Kapronczai Benedek - Mészáros Szofi 1. Hely
Froner Bendegúz - Nikolics Nikoletta 4. Hely
TB Gyermek II C LATIN:
Szegfű Balázs - Német Ena 2. Hely
TB Junior I E Standard:
Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai Ramóna 4. Hely
TB Junior I E LATIN:
Huszár Barnabás - Dárdai Sára Viola 6. Hely
Sovány Zsombor - Dömény Lili 7. Hely
Bényei Gergő - Schleier Nikolett 8. Hely
TB Junior I D Standard:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 1. Hely
Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma 3. Hely
Póli Kristóf - Szabó Laura 6. Hely
Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág 7. Hely
Jakab Barnabás - Horváth Szofi 8-9. Hely
Froner Dominik - Őss Nikolett 12-13. Hely
TB Junior I D LATIN:
Tóth Máté Gábor - Király Jázmin Virág 4. Hely
Orsós Krisztofer Jonatán - Szalai Ramóna 6. Hely
Jakab Barnabás - Horváth Szofi 8. Hely
Póli Kristóf - Szabó Laura 11. Hely
Pozsonyi Patrik - Heimüller Virág 12. Hely
Froner Dominik - Őss Nikolett 13-15. Hely
TB Junior I C Standard:
Fehér Dominik - Fehér Violett 3. Hely
TB Junior I C LATIN:
Rozina Ákos - Kapronczai Sára Panna 1. Hely
Kaiser Kristóf - Kasza Liza Emma 5. Hely
Fehér Dominik - Fehér Violett 6-7. Hely
TB Junior II E LATIN:
Gubicskó Tamás - Gruber Gréta 6. Hely
Remes Dániel - Takács Karola 10. Hely
TB Junior II D Standard:
Barkaszi Bálint - Böhl Emese 3. Hely
Vizli Bálint - Vizli Fanni 4. Hely
Nikolics Ferenc - Varga Izabella 6. Hely
TB Junior II D LATIN:
Pálföldi Roland - Szabó Lili Petra 5. Hely
Nikolics Ferenc - Varga Izabella 8-10. Hely
Vizli Bálint - Vizli Fanni 8-10. Hely
TB Junior II C Standard:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 2. Hely
Sebők Gergő - Paál Viktória Anna 3. Hely
TB Junior II C LATIN:
Katona Zétény Máté - Lévai Blanka 4. Hely
Sebők Gergő - Paál Viktória Anna 5. Hely
TB Junior II B Standard:
Pusch Kevin - Albert Emma 2. Hely
TB Junior II B LATIN:
Pusch Kevin - Albert Emma 1. Hely
Barkaszi Bálint - Böhl Emese 7. Hely
TB Ifjúsági D Standard:
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 2. Hely
Tamás Marcell - Tamás Blanka 3. Hely
Fekete András Albert - Baráti Ditta Katalin 5. Hely
Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő 6. Hely
Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti 13. Hely
TB Ifjúsági D LATIN:
Tarcsay Tamás - Landi Lolita Enikő 8. Hely
Tamás Marcell - Tamás Blanka 14. Hely
TB Ifjúsági C LATIN:
Pozsonyi Márkó István - Molnár Kitti 13. Hely
TB Ifjúsági B LATIN:
Benkő Arnold - Gruber Rebeka 3. Hely
TB Felnőtt E LATIN:
Takács Gábor Árpád - Sebők Luca 1. Hely
TB Felnőtt D Standard:
Peresztegi Patrik Csaba - Than Anna 2. Hely
Kollár Bence - Tóth Kinga 6. Hely
TB Felnőtt C Standard:
Pohli Gergely - Kajos Luca Fanni 2. Hely
TB Felnőtt C LATIN:
Kovács András - Nagy Alexandra 2. Hely
TB Felnőtt B Standard:
Horváth Patrik - Sölét Brigitta 1. Hely
Péter Krisztián - Milus Alida 2. Hely
Horváth Márk - Katona Rozina 4. Hely
TB Felnőtt B LATIN:
Horváth Patrik - Sölét Brigitta 1. Hely
TB Felnőtt A LATIN:
Péter Krisztián - Milus Alida 2. Hely
TB Felnőtt S Standard:
Szajduk Szabolcs Tamás - Illés Dominika 2. Hely
TB Senior I Open Standard:
Váczi Márk - Váczi Noémi Katalin 1. Hely
Halász Barna - Weidinger Ágnes 2. Hely